Аватар пользователя Origina   Origina  Дата создания: пятница, 26 апреля, 2019 - 13:52

Як чоловіки зазвичай показують свої почуття

Назад
Русский
Як чоловіки зазвичай показують свої почуття

Чоловіки досить скупі на красиві визнання і гучні, пафосні промови. Вони воліють "говорити" справами, в тому числі - і про своє кохання. Тому краще придивись до його вчинків, і якщо його почуття до тебе справжні, то його вчинки напевно будуть красномовнішими будь-яких слів.

- Він піклується про тебе, коли ти хворієш.

Якщо він готує тобі чай в ліжко і бігає в супермаркет за медом і апельсинами, причому, робить це все спокійно і без жодних сперечань - він точно закоханий у тебе. А якщо ще й цілує твій червоний, розпухлий від нежиті ніс - так і поготів! :-)

- Він завжди готовий захистити тебе.

Як словами, так і кулаками, якщо знадобиться. Взагалі за своїм коханим чоловіком жінка повинна почуватися немов за кам'яною стіною, це дуже важливо.

- Він з повагою ставиться до твоєї сім'ї.

Які б дивацтва не були у твоїх батьків, твій коханий повинен приймати і поважати їх такими, якими вони є і жодним словом не нарікати тобі на них. Більш того, він повинен триматися з ними максимально чемно і ввічливо.

- Він сприяє твоєму росту і розвитку.

Він буде радіти твоїм особистістим і кар'єрним досягненням, як своїм власним. Він ніколи не буде ревнувати тебе до успіху або популярності, він буде тільки підтримувати і заохочувати тебе.

- Він планує ваше майбутнє.

Якщо чоловік говорить з тобою про майбутнє - у нього дійсно серйозні плани і серйозні почуття до тебе. Для них це зазвичай болюче питання, тому що всі чоловіки як вогню бояться відповідальності. Тому такий його крок дорогого вартий.

- Він завжди тебе вислухає.

І навіть не просто вислухає. Для нього важлива твоя думка, важливо, що ти думаєш з того чи іншого питання, який твій погляд і твоя позиція. Він дійсно цінує твої поради і прислухається до них.

- Він поважає те, що для тебе важливо.

Ми зараз говоримо про такі милі жіночому серцю дрібниці, як, наприклад, ювілеї. Пам'ятай, якщо він кохає тебе, він не забуде дату початку ваших стосунків, не кажучи вже про твій День народження.

Адміністрація сайту

Оценка: 5 (голосов 2)