Допомога

Всі запитання пов'язані з користуванням сайту www.life.dp.ua приймаються  
на e-mail: info@life.dp.ua. Максимально точно викладіть своє запитання. Одне звернення - одне питання. Якщо ви хочете задати нове питання, створіть нове звернення. 
Якість і швидкість відповіді безпосередньо залежить від того, наскільки зрозуміло буде написано запитання.
 

Найчастіші запитання:

 Виникають труднощі при Створені Анкети!
Перш за все, щоб створити Анкету, потрібно мати власний e-mail. Як створити e-mail читайте тут 
 

 Як можна переглянути гостей Моєї Анкети?
На сайті www.life.dp.ua  немає і ніколи не було такої можливості, так як - це порушує конфіденційність користувачів що до перегляду їх Анкет. 
Будьте обережні: сайти, програми і додатки, які обіцяють таку функцію, не показують Ваших «гостей» і загрожують безпеці Вашої Анкети. Якщо вийшло так, що Ви вже піддалися на провокацію і відправили SMS на номер шахраїв, будь ласка, зверніться до Вашого оператора. Можливо, вони зможуть повернути Вам гроші, зняті з рахунку. Обов'язково змініть пароль від Вашої Анкети і перевірте комп'ютер антивірусом. Ніколи не вводьте свій пароль в додатках або на інших сайтах.


Знайомства Жидачів, Знайомства Львів, Знайомства Луцьк, Знайомства Ужгород, Знайомства Івано-Франківськ, Знайомства Рівне,Знайомства Тернопіль, Знайомства Чернівці, Знайомства Хмельницький, Знайомства Житомир, Знайомства Вінниця, Знайомства Київ, Знайомства Черкаси, Знайомства Кіровоград, Знайомства Миколаїв, Знайомства Одеса, Знайомства Чернігів, Знайомства Полтава, Знайомства Херсон, Знайомства Дніпропетровськ, Знайомства Запоріжжя, Знайомства Харків, Знайомства Дніпро, Знайомства Суми, Знайомства
Українська