Відвідати анкету користувача Operator Life   Operator Life  Дата створення: середа, 1 квітня, 2015 - 20:56

Коханка в житті одруженого чоловіка.

Назад
Українська
Коханка в житті одруженого чоловіка.

Іноді я задаюся питанням - чому вільні жінки, які незаміжні, це відноситься і до чоловіків одружених - шукають любов на стороні? Тобто заміжня жінка шукає коханця неодруженого, а одружений чоловік шукає коханку незаміжню? Невже перевелися на білому світі - вільні чоловіки і жінки, щоб закохатися і вийти заміж або одружуватися? Навіщо руйнувати чужі родини? Чи вірите Ви в Бога чи ні - це непристойно, поставте себе на місце дружини любовніка. І чого ви чекаєте від одруженого чоловіка? Що він розлучиться і кине сім'ю? Що ви чарівна жінка, а дружина стерва отака? Зараз розлучення не заборонені і якщо такий уже й поганий чоловік або дружина - можна це вирішити людським чином - розлучитися і створити нову сім'ю, побажавши один одному щастя, раз у перший раз одружилися або вийшли заміж не думаючи про подальше життя. Визнавши свої помилки, адже ніхто нікого насильно не видає заміж або одружує, і визнавши помилки, усвідомивши їх - почати нове життя. Хоча вирішувати Вам милі жінки і чоловіки, як чинити в житті. Мені здається предостатньо вільних чоловіків і жінок, щоб створити щасливу сім'ю .. А ця історія про одне кохання ... Ти закохалася в нього, як малолєтка ... А він тебе хоче, але дружину не кине, бо дітей обожнює. Ця історія про тебе? Якщо, звичайно, тебе не займають питання подружньої моралі і влаштовують легкі відносини. На інше йому всеодно, навіть при бажанні, не вистачить сил і часу.

Адже зустрічатися і жити разом - різні речі. Це з тобою він такий радісний і веселий, а в побуті він може виявитися буркотуном і занудою. Або він любить годинами читати в туалеті, або палить прямо на кухні, що зовсім не вписується в твій світогляд. А ще ці конфлікти з приводу «треба було зробити так» або «треба прибирати за собою» ...

Але є й мінуси. Які? По-перше, якщо ти полюбиш його по-справжньому, положення коханки перестане тебе влаштовувати, а на більше, як правило, розраховувати не доводиться. А по-друге, бути коханкою одруженого чоловіка означає накликати на себе громадський осуд. Неважливо, наскільки воно обгрунтовано, але якщо для тебе це важливо, подумай, чи варто розвивати ці відносини.

Моя порада, а як бути вирішувати Вам - пошукайте вільного чоловіка - це для жінок, а чоловікам - вільну жінку. Совість буде спокійною, і засипати будете мріючи один про одного. Завжди є вибір і він за Вами.

Адміністрація сайту

Оцінок ще немає, будьте перші!